+421 915 090 055 info@umeniesveta.sk

Obrazy do obývačky - INŠPIRÁCIE

Obývačka je ústrednou miestnosťou každého domu a bytu, preto aj nároky, ktoré sú na ňu kladené sú o niečo vyššie. Mala by byť nielen praktická, ale i útulná, pekná a reprezentatívna. Posunte jej zariadenie na vyššiu úroveň a zaveste si na stenu krásny obraz!  V našej gigantickej ponuke vysoko kvalitných reprodukcií obrazov nájdete diela svetoznámych umelcov - počnúc moderným abstraktným umením až po klasické maľby. Určite nič nepokazíte prírodnou scenériou alebo zátiším. Tí odvážnejší možno siahnu po figurálnych maľbách alebo mytologických výjavoch. 
 
Obrazy tlačené na plátno sú na nerozoznanie od originálov. Samozrejme, k obrazu si môžete vybrať vhodný rám. S jeho výberom vám radi poradíme, prípadne sa môžete k nám prísť pozrieť na vzorky  osobne. 

U nás zaručene nájdete obrazy do vašej obývačky, z viac ako 340.000 motívov od najznámejších svetových umelcov, na plátne či na papieri. Množstvo inšpirácií ako ich zavesiť nájdete v galérii nižšie.

Potrebujete poradiť? Napíšte nám cez online chat dole vpravo, alebo na info@umeniesveta.sk , alebo volajte 0915 09 00 55

Inšpirujte sa a vyberte si obrazy z obrovskej ponuky 340.000 motívov, podľa rôznych kritéríí:

podľa AUTORA podľa TÉMY podľa ŠTÝLU podľa DOMINANTNEJ FARBY

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

KONTAKTY:

UmenieSveta.sk

Mierová 172

821 05 Bratislava

(vchod z ulice Hrachová)

 

tel: 0915 09 00 55

e-mail: info@umeniesveta.sk

 

 
 
 

Posielajte mi informácie o akciách a novinkách.