+421 915 090 055 info@umeniesveta.sk

Obrazy do SPÁLNE - INŠPIRÁCIE

Tradícia káže, že nad posteľou treba mať zavesený obraz. Obraz do spálne nemusí byť nutne svadobná fotografia alebo svätý obrázok, i keď takéto motívy u nás nájdete tiež.
 
Intímne prostredie spálne znesie napríklad aj klasické maľované obrazy aktov. Pokiaľ chcete vsadiť na istotu, každému oku ulahodí obraz krajiny alebo krásna kytica kvetov. Pokiaľ chcete niečo naozaj veľkolepé, vieme pre vás vytlačiť a zarámovať obrazy prakticky akéhokoľvek rozmeru, prípadne i celostenové dekorácie aplikované formou tapety. 
 

Obrazy a rámy od výmyslu sveta

 
V našom obchode zaručene nájdete pekné obrazy do vašej spálne. Vyberať budete z viac ako 270.000 motívov od najznámejších svetových umelcov. Hneď pri výbere motívu si zvolíte  či chcete obraz na plátne alebo na papieri, či bude mať paspartu alebo lamináciu. Na výber máma aj rôzne hrubé rámy na obrazy tlačené na plátne alebo na papieri. 
 
 
Ak by ste potrebovali poradiť pri výbere obrazu, nielen do kuchyne, napíšte nám do online chatu vpravo dole, alebo na info@umeniesveta.sk , či volajte na 0915 09 00 55

Na tejto stránke nájdete množstvo inšpirácií pre zavesenie obrazov do rôznych miestností Vášho domu či kancelárie, ktoré sa snažíme pravidelne obnovovať.

Z našej obrovskej ponuky viac ako 270.000 motívov, si môžete vybrať obrazy podľa rôznych kritéríí:

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

KONTAKTY:

UmenieSveta.sk

Mierová 172

821 05 Bratislava

(vchod z ulice Hrachová)

 

tel: 0915 09 00 55

e-mail: info@umeniesveta.sk

 

 
 
 

Posielajte mi informácie o akciách a novinkách.