+421 915 090 055 info@umeniesveta.sk

Obrazy do kuchyne - INŠPIRÁCIA

 
Máte v kuchyni prázdne steny a chceli by ste ich štýlovo dotvoriť? V našej ponuke nájdete maľované obrazy, kreslené obrázky, grafiky i fotografie a hneď si ich  nás môžete dať zarámovať. 
 
Záleží len na vás, či inklinujete k obrázkom ovocia a zeleniny, alebo zvolíte motívy s kávou. Veľmi štýlovo pôsobia retro grafiky a plagáty z 50-tych rokov alebo tematicky ladené popartové diela. 
 

Štýlové obrazy do kuchyne

Obrazy tlačíme na plátno alebo na papier. Kvôli odolnosti a ochrane vkladáme papierové obrazy pod sklo, alebo si ich laminujeme. Pasparta a dobre zvolený rámik na obrázok zaručia dokonalý výsledok, s ktorým budete určite spokojný. 
V našom obchode si zaručene vyberiete obrazy do kuchyne, z viac ako 270.000 motívov od najznámejších svetových umelcov, na plátne či na papieri.
 
Ak by ste chceli pri výbere obrazu, nielen do kuchyne, poradiť, napíšte nám cez online chat dole vpravo, alebo na info@umeniesveta.sk , či zavolajte na 0915 09 00 55

Zároveň tu však nájdete množstvo inšpirácií pre zavesenie obrazov do rôznych miestností Vášho domu či kancelárie, ktoré sa snažíme pravidelne obnovovať.

Keďže máme obrovskú ponuku viac ako 270.000 motívov, môžete si vybrať obrazy podľa rôznych kritéríí:

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

KONTAKTY:

UmenieSveta.sk

Mierová 172

821 05 Bratislava

(vchod z ulice Hrachová)

 

tel: 0915 09 00 55

e-mail: info@umeniesveta.sk

 

 
 
 

Posielajte mi informácie o akciách a novinkách.