+421 915 090 055 info@umeniesveta.sk

Obrazy do kuchyne - INŠPIRÁCIA

Máte v kuchyni prázdne steny a chceli by ste ich štýlovo dotvoriť? V našej ponuke nájdete obrazy, grafiky i fotografie, ktoré sa vám môžu hodiť. Záleží len na vás, či inklinujete k obrázkom ovocia a zeleniny, alebo zvolíte motívy s kávou. Veľmi štýlovo pôsobia retro grafiky a plagáty z 50-tych rokov alebo tematicky ladené popartové diela. 
 
Obrazy tlačíme na papier alebo na plátno. Kvôli lepšej odolnosti a ochrane si ich môžete dať zalaminovať. Pasparta a dobre zvolený rámik zaručia dokonalý výsledok, s ktorým budete určite spokojný. 

V našom obchode si zaručene vyberiete obrazy do vašej kuchyne, z viac ako 270.000 motívov od najznámejších svetových umelcov, na plátne či na papieri.

Ak by ste chceli pri výbere obrazu, nielen do kuchyne, poradiť, napíšte nám cez online chat dole vpravo, alebo na info@umeniesveta.sk , či zavolajte na 0915 09 00 55

Zároveň tu však nájdete množstvo inšpirácií pre zavesenie obrazov do rôznych miestností Vášho domu či kancelárie, ktoré sa snažíme pravidelne obnovovať.

Keďže máme obrovskú ponuku viac ako 270.000 motívov, môžete si vybrať obrazy podľa rôznych kritéríí:

_______________________________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________

KONTAKTY:

UmenieSveta.sk

Mierová 172

821 05 Bratislava

(vchod z ulice Hrachová)

 

tel: 0915 09 00 55

e-mail: info@umeniesveta.sk

 

 
 
 

Posielajte mi informácie o akciách a novinkách.